تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : حجت بهاریفر
شماره : 7168
تاریخ : 1 فوریه, 2020 :: 12:39
جلسه امام جمعه درگز با مسئولین شهرستان فرماندار درگز: خواسته های مردم با توجه ب شرایط جامعه تغییر کرده است/ نتیجه انتخابات به عنوان برگزار کننده به ما مربوط نیست شرایط چند ماه اخیر و شهادت سپهبد سلیمانی در انتخابات این دوره  طالب این است که همه ما با تمام توان پای کار انتخابات باشیم.

به گزارش صدای درگز صبح امروز علی فراهی فرماندار شهرستان درگز در جلسه گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر  ضمن تشکر از حضور رؤسای ادارات گفت: شرایط چند ماه اخیر و شهادت سپهبد سلیمانی در انتخابات این دوره  طالب این است که همه ما با تمام توان پای کار انتخابات باشیم.

فرماندار درگز در خصوص برگزاری انتخابات در شهرستان افزود: اگر یک صندوق در شهرستان به مشکل بخورد عملأ روند انتخابات در شهرستان مختل شده است.

فراهی گفت: هدف ما به عنوان نماینده وزارت کشور برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی است و ماهم وظیفه ای نداریم جز اینکه امکاناتی را فراهم کنیم تا مردم پای صندوق ها حضور پیداکنند و رأی خود را در صندوق بیاندازند.

فرماندار درگز با اشاره به اینکه نتیجه انتخابات به خود مردم بستگی دارد گفت: این که مردم به چه کسی رأی میدهند و نتیجه انتخابات چه میشود به عنوان برگزار کننده به ما مربوط نیست اما صحت و سلامت انتخابات و فراهم کردن شرایط انتخابات با کمک عزیزان به عهده ما است.

فراهی به  اولین سالگرد راه اندازی معین های اقتصادی در استان اشاره کرد و افزود: درگز در این حوزه جزو پنج شهرستان برتر قرار گرفته است و امیدواریم با وجود مضایق و مشکلات که مهم ترین آنها مشکل جاده صعب العبور است.

فراهی گفت: خواسته های مردم متناسب با شرایط جامعه و جهان تغییر کرده است اگر زمانی مردم به دنبال گازکشی بودند اکنون خواهان اینترنت پرسرعت هستند.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای صدای درگز محفوظ می باشد.