تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : حجت بهاریفر
شماره : 7132
تاریخ : 1 فوریه, 2020 :: 11:57
جلسه امام جمعه درگز با مسئولین شهرستان به مناسبت آغاز دهه فجر: لازمه بقا و تداوم انقلاب اسلامی آمادگی، قدرت و قوت است/قدرت امروز ایران ناشی از قدرت ایمان است صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین ایروانی امام جمعه درگز در جلسه دیدار با مسئولین شورای اداری ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر در رابطه با لازمه وجود آمادگی، قدرت، قوت در کشور برای بقاء و تداوم انقلاب اسلامی گفت.

به گزارش صدای درگز صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین ایروانی امام جمعه درگز در جلسه دیدار با مسئولین شورای اداری ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر در رابطه با لازمه وجود آمادگی، قدرت، قوت در کشور برای بقاء و تداوم انقلاب اسلامی گفت.

حجت الاسلام و المسلمین ایروانی در رابطه با سنت های الهی خاطر نشان کرد: خداوند متعال سنت های قطعی دارد که ما باید در این ایام به آن توجه داشته باشیم، یکی از این سنت ها آن است که آمادگی، قدرت، قوت در یک ملت موجب می شود تا خداوند به آن ملت عزت دهد.

امام جمعه درگز در ادامه گفت: این شرایط برای ملت و کشور ما فراهم شد و در دوره‌ای شخصیتی همچون امام راحل به عرصه آمد تا در آخرالزمان این تحول عظیم و انقلاب عظیم را به وجود بیاورد و مردم پای این انقلاب و نهضت روح الله ایستادگی و ولایت پذیری خود را نشان دادند.

وی در رابطه با دو عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: رهبری قوی و مومن و ملت بصیر و آگاه باعث شد تا این نهضت بزرگ به وجود بیاید و عنایت خداوند متعال شامل حال مردم شود.

حجت الاسلام و المسلمین ایروانی در رابطه با عنصر اصلی بقا و تداوم نظام خاطر نشان کرد: لازمه تداوم نهضت و بقای این انقلاب همان رمزی است که حضرت آقا می‌فرمایند، قوی شدن و پای ارزش‌ها ایستادگی کردن و در تمام عرصه های علمی، اقتصادی، دفاعی باید قوی شویم و رمز قوت نیز وحدت است.

وی ادامه داد: هر چقدر بتوانیم در درون کشور موضوع توجه به منافع ملی و ایستادگی بر اساس کشور و نظام را تقویت کنیم و تمام سلایق و گرایش ها به وسط برسیم هیچ گاه هیچ دشمنی نمی تواند مومنان را شکست دهد. اگر همه مسئولین وظایفشان را با قوت انجام دهند و ماموریت و مسئولیت خود را درست انجام دهند قطعاً شرایط درست خواهد شد و نصرت الهی نیز به یاری ما خواهد آمد آنچه که باعث هراس ما می شود قدرت دشمن نیست بلکه ضعف خودمان است که باعث جری شدن دشمن می شود.

امام جمعه درگز در رابطه با مقاومت ملت ایران در برابر استکبار گفت: مشکل استکبار با استکبارستیزی ما است، دشمن با اصل موجودیت ما مشکل دارد در نتیجه باید مقاومت کرد و قوی تر شد تا با آن مقابله کرد قدرت امروز ایران ناشی از قدرت ایمان است اگر جرئت ایستادگی در مقابل استکبار را داریم به خاطر قدرت ایمان و قوی شدن است که با کوتاه آمدن در برابر دشمن ایجاد نمی شود بلکه با اتحاد بدست می آید.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای صدای درگز محفوظ می باشد.