تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : حجت بهاریفر
شماره : 7084
تاریخ : 31 ژانویه, 2020 :: 22:09
به مناسبت آغاز دهه فجر: پیام تبریک فرمانده بسیج و سپاه درگز به مناسبت ایام الله دهه فجر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درگز در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی وچهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب را تبریک گفت.

به گزارش صدای درگز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درگز در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی وچهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب را تبریک گفت.

متن پیام سرهنگ محمدرضا غفاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درگز به این شرح است:

《بسم الله الرحمن الرحیم》

«والفجر و لیال عشر...». دهه ی مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهل و یکمین سال عمر پر برکت خود می شود که انوار الهام بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت ها در کشورهای مختلف شده است.

در طول ۴۱ سال گذشته قدرت استکباری آمریکا پیاپی از انقلاب اسلامی ضربه خورده و روز به روز افول یافته و جایگاه خود در منطقه و نظام بین الملل را از دست داده است از این رو استکبار همواره علیه امواج کوبنده ی انقلاب اسلامی پاتک نموده است اما این اقدامات مذبوحانه اش کارگر نیفتاده و انقلاب با عزت و اقتدار مسیر تعالی و پیشرفت را طی نموده است.

اینجانب ضمن عرض تبریک آغاز چهل ویکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی به محضر رهبر عظیم الشأن و مردم غیور و انقلابی درگز، با اطمینان اعلام می داریم فرزندان جان بر کف ملت در بسیج سپاه ناحیه درگز تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا با روحیه انقلابی آماده ی پاسداری و نگاهبانی از انقلاب کبیر اسلامی هستند.

سرهنگ پاسدارمحمدرضا غفاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درگز

© 2020 تمام حقوق این سایت برای صدای درگز محفوظ می باشد.