تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : حجت بهاریفر
شماره : 7067
تاریخ : 31 ژانویه, 2020 :: 17:49
امام جمعه در نماز جمعه این هفته مطرح شد: منشا دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی/ «معامله قرن» توطئه جدید استکبار جهانی نماز جمعه این هفته ۱۱ بهمن ۹۸ به امامت حجت الاسلام و المسلمین ایروانی امام جمعه درگز اقامه شد.

به گزارش صدای درگز نماز جمعه این هفته ۱۱ بهمن ۹۸ به امامت حجت الاسلام و المسلمین ایروانی امام جمعه درگز اقامه شد.

امام جمعه درگز در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی با برشمردن ویژگی های انفلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما چند ویژگی دارد یکی از ویژگی ها این است که انقلاب برای احیای اسلام بود و مسلمانانی را از اسلام آمریکایی و ضعیف به اسلام ناب محمدی تبدیل کردند و مسلمانانی که با روحیه شهامت به دنبال حفظ دین و احکام الهی هستند انقلاب اسلامی را درست معنا کردند و احکام الهی و آسمانی با این انقلاب در دنیا زنده کرده اند. وی افزود: انقلاب ما یک انقلاب منطقه ای نیست بلکه یک انقلاب جهانی و تاریخی بوده که امروز تمام عالم دارند احساس میکنند و تاثیراتش در تاریخ آینده غیر قابل اجتناب است. چیزی که دوست و دشمن از این انقلاب دارد.

منشا دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی

ایروانی با اشاره به منشا دشمنی با انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دشمنی های بسیار سخت استکبار جهانی با انقلاب اسلامی ناشی از این موضوع است که این انقلابِ براساس اسلام را مانع خودکامگی در دنیا میبینند. امام جمعه درگز تاکید کرد: انقلاب اسلامی به این دلیل فراتر از همه انقلاب هاست که انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بر اصول خودش ایستادگی کرده و به آنها پایبند بوده است. وی در ادامه به ارتباط سه عنصر مهم خداباوری عقیده اسلامی، حضور مردمی، رهبر قوی اشاره و تاکید کرد: این سه با هم ارتباط دارند یعنی اگر عقیده اسلامی نبود مردم با این همه وجود حضور پیدا نمی کردند و قدرت رهبری ناشی از همین موقعیت دینی و ولایت فقیه است ک این قدرت را دارد. ایروانی در ادامه به مناسبت دیگری در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: ۱۴ بهمن روز فناوری فضایی است که یکی از افتخارات کشورمان است باید قوی و محکم مورد حمایت قرار گیرد.

معامله قرن توطئه جدید استکبار جهانی

امام جمعه درگز در ادامه با بیان چند نکته درباره طرح جدید استکبار تاکید کرد: توطئه جدید استکبار جهانی به عنوان معامله قرن است و توطئه استکبار جهانی به خیال اینکه با شهادت سردار سیلمانی راه را برای خودشان باز کرده اند و میتوانند برای رژیم صهیونیست کاری کنند یا حق ملت مظلوم فلسطین را نادیده بگیرند شکل گرفته است. ایروانی در پایان خاطر نشان کرد: کشور های اسلامی و ملت های مسلمان و حاکمان این کشور ها مراقب باشند ک در دام این توطئه آمریکا قرار نگیرند البته آمریکا باید بداند که خواب آشفته آنها تعبیر نخواهد شد بلکه با رشد و بالندگی اسلامی مقاومت اسلام منحل خواهد شد.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای صدای درگز محفوظ می باشد.